tuna alketaKëngëtarja shkupjane, Tuna Sejdiu, duket të jetë e kënaqur edhe me punën e saj në “X Factor”.

U “spekulua” se Tuna dhe Alketa, prezantuesja e këtij eventi, nuk kishin raporte të mira. Megjithatë, Tuna së fundmi me anë të një statusi në Tëitter, ka shprehur simpatinë ndaj Alketes.

“AlketaVejsiu prezantuesja më e mire prej krejtve”, ka shkruar Tuna në Twitter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here