Altuna Sejdi apo e njohur për publikun si Tuna është këngëtarja më e zëshme në estradë, e përfolur çdo ditë nga mediat rozë.

Kjo pasi që ajo nuk brengoset shumë se çka shkruajnë për të dhe shijon jetën e saj në maksimum.

Së fundmi ajo është ndarë nga lidhja disa vjeçare me reperin Cozman dhe ky i fundit për shkak të saj është përleshur me armë zjarri me reperin nga Shqipëria Noizy.

Kjo nuk i ka bërë përshtypje aspak Tunës si duket pasi që nuk ka dhënë asnjë deklaratë për ngjarjen.Çka tërheq vëmendjen te këngëtarja është edhe ndryshimi i saj në pamje.

E përfolur disa herë për operacione Tuna asnjëherë nuk pranoi diçka të tillë.Mirëpo në fotot që ka gjetur Sovrani.info shihet një ndryshim i madh i këngëtares atëherë dhe tash.E ndryshimin e vëreni vetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here