Një nuse natyrale dhe plot sharm ka dalë Altuna Sejdiu e njohur me emrin artistik Tuna.

E njohur për stilin e saj të vecantë në veshje dhe në muzikë, Tuna duket se ka preferuar që për dasmën e saj ti qëndrojë traditës.

Kjo është një prej fotove të këngëtares ku ka pozuar me bashkëshortin Rilind dhe kolegen e njekohessiht shoqen e saj, Nora Istrefi.

Tuna nuk ka preferuar të bëjë ndonjë model flokësh të sofistikuar por ka zgjedhur ti mbajë ata lëshuar mbi supa në fustanin bust ngjyrë pana të nusërisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here