Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna është ndër artistet, për të cilën komentohet shumë në media.

 Duke qenë se është edhe mjaft e pëlqyer nga publiku, 33 vjeçarja po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe dhe video të shumta nga përditshmëria.

Sot bukuroshja e estradës ka hedhur në instagram për 45 mijë e 300 ndjekësit e saj disa foto, në të cilat duket mjaft bukur. E veshur kryesisht me të zeza dhe me flokë të lëshuara, këngëtarja duket tejet tërheqëse.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here