Këngëtarja Tuna ka fansa të cmendur dhe më së shumti këta janë fëmijët.
Këngëtarja ka patur një mission në terren ne Prishtine që duket si nga ata llojet me nota humanizmi, por gjithsesi, ajo që bie në sy në fotot që klubi i fansave ka postuar në rrjetin e saj social, Facebook, është turma me fëmijë që e ndjek nga pas.
Tunës i turren fëmijët dhe ajo nuk ndalet, nënshkruan dhe autografe dhe pozon me qejf me ta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here