Këngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në medie. Pas kundërthënieve që pasuan divorcin e saj me Rilind Rekën, duket se një lidhje e re mund të lindë.

Tuna është parë gjatë gjithë natës së mbrëmshme pranë aktorit shqiptar nga Maqedonia, Blerim Destani, i cili së bashku me aktoren Eliza Dushku dhe fotografin Fadil Berisha po qëndrojnë në Kosovë.

Në mbrëmjen e veçantë në Duplex, Tuna thuhet se nuk i është ndarë në asnjë moment Blerimit. E kohë pas kohë pranë tyre, ka qëndruar edhe boksieri Luan Krasniq

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here