Tuna ende nuk e ka gjetur mashkullin e zemrës së saj, e për këtë këngëtarja duket se ka disa kritere.

Në krah ajo do një supermen me tiparet e Santa Klausit që t’i plotësojë çdo dëshirë. Të paktën këtë lë ajo të kuptohet pas kësaj fotoje të postuar në Facebook me mbishkrimin: “Ai nuk e ka vendosur ende se çfarë do të bëhet, një Santa apo Supermen”.

Po sikur t’i ketë të dyja Tuna, a nuk do të ishte më mirë? Ndërkohë, veç pushimeve dhe koncerteve Tuna është duke shijuar suksesin e këngës “I asaj”, një këngë që ka pasur mjaft klikime në Youtube dhe është pritur mjaft mirë nga publiku. MAPO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here