Këngëtarja Tuna Sejdi dhe muzikanti Patris Berisha në mënyrë shumë private e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë

Madje si fryt i kësaj dashurie Zoti i gëzoi me dhuratën më të bukur, djalin Tianin, shkruan lajmi.net

Por tani kur ditët e lehonisë kanë mbaruar Tuna do ta ketë edhe më vështirë me voglushin sidomos pasi i duhet të punoj.

Këtë ‘brengë’ e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram kun ë Instastrory ka publikuar një foto interesante dhe kuptimplotë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here