Tuna ndryshon ngjyrat e flokëveKëngëtarja Altuna Sejdiu njihet për eksperimentet që bën me pamjen e saj.Ngjyrat e flokëve të Tunës janë nga më të ndryshmet.

Tani, këngëtarja ka ngjyrosur flokët me ngjyrë blu, transmeton Kosova Sot Online.

Ajo ka postuar fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet tejet seksi dhe nxjerr në pah linjat e saj perfekte trupore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here