Tuna me Tianin dorë për dorë në rrugët e vendlindjes së saj

Tuna ka marrë djalin për një shëtitje në vendlindjen e saj.

Altuna Sejdiu-Tuna po kalon në ditët e saj më të mira, tani pasi është bërë nënë.

Ajo krahas kësaj, është aktive edhe më skenën muzikore dhe mundohet të jetë afër publikut edhe në rrjetet sociale, duke postuar fotografi të shumta çdo ditë.

Ajo nuk heziton që edhe fotografitë e djalit dhe të burrit t’i postojë në profilin e saj në Instagram.

Tuna sot ka publikuar një foto ku shfaqet me djalin e saj Tianin rrugëve të Shkupit. Të veshur me shumë stil, ata kanë mahnitur me pamjen e tyre.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here