Kanë mbetur edhe pak ditë nga lansimi i videos më të re të këngëtares Altuna Sejdiu.

Këngëtarja shkupjane këto ditë ka filluar edhe xhirimet e videoklipit nga produksioni “Entermedia”.Kënga e cila do të shoqërohet me klip titullohet “ I asaj” dhe pritet së shpejti të shfaqet në televizionet muzikore.

Në bazë të disa fotografive të publikuara nga Tuna në Facebook, duket se ajo ka vendosur të eksperimentojë me një dukje më ndryshe në këtë videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here