TUNA-DHE-MACJAMenduam se ishte macja e saj, por jo zbuluam se eshte macja e stilistit Armend Ramadani. Kengetarja Altuna Sejdiu ka qene keto dite ne Shkup ku si duket ka vizituar edhe sallonin e Armendit, dhe duket se i don shume kafshet.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here