“Kuq e Zi” ka qenë veshja e cila është munduar të respektohet nga të gjithë artistët e shumtë të cilët kishin mbërritur për të qenë të pranishëm në mbrëmjen e së hënës në “Zhurma Show Awards 2012”.

Ndërsa më e lumtura, të paktën kur fitonte cmim, dukej Altuna Sejdiu, e cila nuk duartrokiste të tjerët kur fitonin, por kënaqej me super hitin e saj “I asaj”,  i cili jo vetëm fitoi si kënga më e klikuar në kanalin Youtube, dhe Cmimin “Best RnB” por edhe rrëmbeu cmimin kryesor ‘Best Video’.
Spektakli “Zhurma Show Awards 2012” solli edhe këtë vit nëj organizim brilant, ndërsa një pjesë e mirë e artistëve që rrallë bëhen bashkë, ishin aty falë këtij eventi i cili u trasmetua drejtpërdrejt në RTV21 dhe organizuar për të tetën herë radhazi nga Zico. Ne siguruam kete foto nga fotografi zyrtar i ketij eventi Kastriot Zhugolli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here