Tuna mbush 30 vjetTuna feston sot ditëlindjen dhe nuk ka mbetur njeri pa e uruar nga fansat dhe familjarët e saj.

Bukuroshja mbush plot 30 vjeç sot dhe presim ndonjë shpërthim pasi “Dirty Thirty” vjen vetëm një herë në jetë dhe me siguri që këngëtarja do të shpërthejë sonte, transmeton Telegrafi.

Jemi shumë kuriozë të dimë se çfarë dhurate do të marrë ajo nga i dashuri i saj i zemrës Cozman.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here