tuna-largohet-nga-ldquo-x-factor-rdquo_2_hdPrej dy vitesh Tuna ishte pjesë e panelit vlerësues të shout të talentëve ‘’X-Factor Albania’’, por jo më.

Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu-Tuna, mësohet se ka kaluar një periudhë jo fort të këndshme gjatë këtij edicioni të ‘’X-Factor’’.

Ajo, fillimisht pati një përplasje me Sonin, më pas me Alketa Vejsiun e së fundi edhe me vetë regjisoren dhe producenten Vera Grabocka.

Mësohet se në planet e Verës është Genta Ismajli, të cilën ajo thuhet se e ka shumë për zemër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here