Këngëtarja e hitit “I asaj”, Altuna Sejdiu, vazhdon koncertet e saj kudo ku ka shqiptarë. Ne zbuluam këtë foto të realizuar në Evropë, ku këtë herë këngëtarja bionde ka qenë me Genën.

Dhe, nëse ju shkon mendja për ndonjë flirt mes tyre, Jo.

Të dy artistet kanë qenë të ftuara në një koncert të madh, organizuar nga “Albanian Night”, dhe mësojmë se shqiptarët dhe fansat e shumtë kanë shijuar zërin e dy këngëtareve shumë “in” të momentit.

1 Koment

  1. 2 zemrushat e miiiiiiiiiiiiiii ju dua shum Gena ♥ and Altuna Sejdiu ♥♥!♥

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here