tunaKëngëtarja Altuna Sejdiu, është paraqitur pas shtatë vitesh në emisionin  ”Zonë e lirë”.
Moderatori Arian Çani largoi publikun nga studio, pas sipas tij “dëshironte të ishte vetëm me Tunën”.

Në fillim të emisionit, ajo deklaroi se tashmë ka falur Çanin: “Jam njeri me zemër të madhe dhe di që të fal gabimet. Publikisht deklaroj se t’i kam falur të gjitha gabimet dhe mëkatet që ke bërë kundër meje”.

Në këtë emision u komentua shumë edhe lëvizja e famshme e Tunës në videoklipin e këngës “I asaj”.
Ndërkohë, Tuna deklaroi se ”ka gjene të rrezikshme” dhe nuk duhet mashtruar me pamjen e saj ”bionde dhe ëngjëllore”.

Burimi: Vipat.info

1 Koment

  1. loqkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ♣♥!♥♥♥♥♥

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here