Këngëtarja e talentuar nga Shkupi,Tuna ka një mesazh për Cozman, e njohur më mirë thjeshtë si Tuna, ka postuar vetëm pak minuta më parë në profilin e saj në Facebook një shprehje ku thuhet:

“Një mashkull që e trajton të dashurën si princeshë, do të thotë që është rritur nga një mbretëreshë”.

Kjo është ajo që shkruhet edhe në foton e postuar nga Tuna, e cila e vazhdon vetë më tej shprehjen, duke shtuar se “nëse ai nuk e bën këtë gjë, atëherë ju vazhdimin e dini vetë”.

Mesa duket Cozman nuk ka ditur ta trajtojë sillet siç duhet me këngëtaren, prandaj dhe të dy i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata kanë patur probleme edhe verën e vitit të shkruar, por këtë herë ndarja është definitive.

Tuna ka një mesazh për Cozman

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here