Tuna prezentë në javën e modës në LondërKëngëtarja Tuna e cila këto ka ditë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së saj nga reperi Cozman, është duke qëndruar në Londër.Ajo mbrëmë ka qenë prezentë në javën e modës të organizuar për yjet.

Tuna në këtë eveniment u paraqit si një zeshkane dhe me një veshje shumë ngjyrëshe, transmeton Indeksonline. Ajo është fotografuar me disa miq të saj.

Mos të harrojmë se reperi Cozman po vazhdon të qëndrojë në Londër, e ndoshta këto ditë do të mund të ndodhë ndonjë takim i “rastësishëm” mes tij dhe Tunës./Indeksonline/

Tuna prezentë në javën e modës në Londër

 

Tuna prezentë në javën e modës në Londër

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here