Më 8 Mars, këngëtarja e dashur për publikun Tuna Sejdi mbajti një koncert ku promovoi albumin e saj më të ri. Që para këtij koncerti u përfol se ajo nuk ishte në gjendje të mirë fizike.

E mesa duket së fundmi Tuna është ndjerë mirë dhe këtë gjë e tregojnë dhe postimet që ka publikuar pak më parë në “Instastory”.

Më 8 Mars, këngëtarja e dashur për publikun Tuna Sejdi mbajti një koncert ku promovoi albumin e saj më të ri. Që para këtij koncerti u përfol se ajo nuk ishte në gjendje të mirë fizike.

E mesa duket së fundmi Tuna është ndjerë mirë dhe këtë gjë e tregojnë dhe postimet që ka publikuar pak më parë në “Instastory”.

Në një video që ajo ka publikuar, shihet e shtrirë teksa merr serum. Ndërkohë që pranë saj shihet që qëndrojnë, bashkëshorti Patris Berisha dhe make up artisti, Kaci Leshi, të cilët po kujdesen për këngëtaren.

“Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit”, shkruan këngëtarja për mikun e saj, i cili po kujdeset për të.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here