Nuk pritej kjo, ja me cilin mashkull të famshëm Tuna shkon në Turqi

Tuna dhe Patrisi tanimë janë rikthyer në çiftin më të komentuar të medieve rozë.

Këngëtarja po rikthehet në muzikë e këtë herë duket se e ka marrë seriozisht, përcjell ORAinfo.

Ajo tani gjendet në Turqi por jo me Patrisin.

Është grimeri i saj që po e shoqëron në këtë udhëtim e që nuk dihet se çka do të na sjell nga atje Tuna.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here