Tuna e kopjon Riten1Mesa duket, krahas vlerësimeve dhe komenteve pozitive për këngën e saj të re, nuk kanë munguar edhe vërejtjet.

Kështu ne fillim te klipit Tuna replikon gjestin karakteristik te këngëtares tjetër te famshme shqiptare Rita Ora, në kafshimin e stolive dhe bizhuterive të ndryshme, madje me një mimike identike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here