Tuna e Cozman “hot” mbi shkëmbinjPas suksesit me këngën “Holla” Tuna dhe Cozman kanë zgjedhur të pushojnë në bregdetin shqiptar dhe teksa shijojnë bukuritë e natyrës sonë nuk harrojnë të shkrepin foto të shumta krah njëri – tjetrit.

Kësaj here çifti i njohur i këngëtarëve kanë pozuar në mënyrë tepër provokuese, veshur me rroba banje dhe të ngjitur në një shkëmb.

Në një postim në Instagram, reperi Cozman ka njoftuar se ky është muaji i shenjës së tij të lindjes, luanit dhe për këtë arsye ai po feston në “stilin e mbretit të kafshëve”.

“Në mes të asgjëje”, shkruan Cozman teksa ka shpërndarë këtë foto për ndjekësit e tij në rrjetin social.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here