Tuna e befason me ‘m*t” Cozmanin për ditëlindjePasi gjatë ditës Tuna dhe Cozman u panë në pozita të nxehta duke festuar ditëlindjen e këtij të fundit, këngëtarja gjatë pasdites rezervoi surpriza të tjera për të dashurin.

Për t’i rikujtuar Cozman që tashmë ka shkelur të 30-at, Tuna ka zgjedhur një tortë në formë të WC-je sipas fotos së siguruar nga Anabel.

“Holy sh*t you are 30” është mbishkrimi në tortën e zgjedhur për festimin e dekadës së tretë të reperit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here