Me stilin e veçantë të muzikës dhe simpatinë e madhe të publikut, Tuna ka marr ftesë për të kënduar në koncertin e reperit me famë botërore Basta Rhymes, që do të mbahet më 29 prill në Prishtinë.

Vitin e kaluar, Tuna ka interpretuar edhe në koncertin e reperit Snoop Dogg, të mbajtur në Prishtinë gjatë verës.

Ajo më herët ka bërë të ditur se ky album do të përfshijë edhe një këngë të re, me tekst të Aida Barakut që do të jeteë balada më e dhimbshme që këngëtarja ka kënduar ndonjëherë.

Përveç albumit dhe angazhimeve tjera, Tuna ka në plan që brenda këtij viti të realizoj edhe një koncert solistik.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here