Tuna dhe Patrisi siç nuk i keni parë më parë Çifti i njohur, Tuna dhe Patrisi shumë shpejt pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Është Tuna ajo e cila ditë më parë organizoi një “Baby shoëer” për mirëseardhje të bebit të saj, transmeton Indeksonline.

Dyshja në fjalë duket se presin me padurim fëmiun e tyre, të paktën këtë gjë e thonë këto poza.

Tuna2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here