Duket se Tuna dhe Patrisi janë tashmë një çift i konsoliduar. E jo vetëm që ndajnë bashkë një fëmijë por dy artistët kanë ditur të ndajnë me njëri-tjetrin edhe pasionet e përbashkëta.

Çifti që prej kohësh tashmë frekuentojnë bashkë palestrën dhe ndonëse janë treguar të rezervuar, u desh ditëlindja e Patrisit që ylli i “Fortuna” të publikonte një foto të shkrepur në një nga ditët kur të dy bashkë stërviten dhe shkëmbejnë plot pasion edhe një pushtje bashkë.

Tuna dhe Patrisi janë prindër të një djali të quajtur Tian që në fillim të Majit mbushi 2 vjeç.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here