Altuna Sejdi-Tuna është duke u përgatitur për këngën e saj më të re, që do të jetë një bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Noizy.

Pas bashkëpunimit të tyre në emisionin “E diel”, Tuna dhe Noizy sërish vijnë bashkë me një këngë të veçantë për festat e fundvitit. “Bebi i vitit të ri” titullohet kënga që dyshja më 17 dhjetor pritet ta publikojnë edhe me videoklip.

Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni EMF creative.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here