Videoklipi më i ri në industrinë e muzikës kosovare quhet “Vibe”, që shfaq për herë të parë një bashkëpunim të pazakontë, bëhet fjalë për dy nga këngëtaret më tërheqëse të skenës muzikore kosovare, Tuna dhe Dafina Zeqiri, të cilat së bashku me reperin 2po2 lansuan klipin e këngës më të re.

Klipi është bërë nga produksioni “Entermedia”, që ashtu si dueti që është i jashtëzakonshëm, ka vënë në pah skena interesante, me Tunën që paraqitet seksi si gjithmonë, por me një ndryshim te Dafina, e cila paraqitet totalisht zeshkane dhe me një stil ndryshe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here