Tuna dhe Cozman janë ndarëCozman sot ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Si dje”.

Të gjithë anëtarët e labelit “Babastars” sot e kanë shpërndarë këngën e re të Cozman, duke i bërë reklamë në maksimum, shkruan lajmi.net.

Mirëpo ajo që bie në sy është profili i Tunës në Instagram, ku shihet se ajo nuk e ka postuar këngën e re të reperit, me të cilin ishte në lidhje qe sa kohë, e që po flitet se tashmë ata janë ndarë.

E njejta gjë ka ndodhur edhe me faqen e Tunës në Facebook ku gjithashtu ajo nuk e ka shpërndarë këngën e reperit.

Kjo është një shenjë tjetër që dëshmon se Tuna dhe Cozman i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

tuna2

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here