Tuna dhe Cozman bashkë në pushime Pasi u përfol për një krizë në çift që çoi deri në ndarje, Tuna dhe Cozman po e marrin veten me pushime përrallore në ishujt e Bahamas.Ata kanë postuar foto në rrjetet sociale gjatë pushimeve të tyre ekzotike, të cilat kanë ngjallur zilinë e të gjithëve.

Por, bie në sy se fotografitë i kanë realizuar ndaras, ndërsa vendi nga ku kanë bërë poza është i ngjashëm.

Kujtojmë se kohë më parë Telegrafi kishte raportuar se Tuna dhe Cozman ishin parë në veturën e këtij të fundit duke u përdhelur.

Tuna dhe Cozman bashkë në pushime

Tuna dhe Cozman bashkë në pushime

Tuna dhe Cozman bashkë në pushime

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here