Është duke u përfolur shumë se këngëtarja Altuna Sejdi-Tuna dhe aktori shqiptar Blerim Destani kanë filluar një lidhje dashurie.

Edhe pse e kanë mohuar një lidhje të mundshme, sipas “Kosova Sot” dyshja është parë së bashku në një hotel në Prishtinë.

Një person anonim tregon se pas mesnatës së të shtunës së 15 tetorit, aktori i njohur Blerim Destani është parë së bashku me këngëtaren Tuna në një hotel në Prishtinë. Ndërsa emri i hotelit se ku e kanë kaluar natën çifti nuk është bërë e ditur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here