Këngëtarja Altuna Sejdiu, që tashmë është konfirmuar si shtatzënë, ka treguar me anë të një postimi së është në pritje të një personi të saj të zemrës

Këngëtarja fotografinë e ka postuar në facebook dhe duket se personi që ajo e pret është shumë i shtrenjtë për këngëtaren.

Ky person mund të jetë edhe Patrisi.

Ndryshe Tuna, veç të rejave në sferën e saj private, ku ishte shtatzënë,  ka të reja edhe në sferën profesionale.

“Gati në gjysmë të rrugës për të takuar ty”, ka shkruar ajo./GazetaExpress/ 4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here