Revista për meshkuj “FHM” publikoi listën e 100 femrave më seksi të Botës.

Në vend të parë renditet Tulisa Contostavlos, e ndjekur nga Cheryl Cole, dhe Rihanna.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here