Kim është sulmuar dhe lidhur në banjon e dhomës së hotelit gjatë sulmit në Paris.

Pascal Duvier, ish-truproja i Kim Krdashian është paditur nga kompania e sigurimeve të Kim Kardashian për një shumë prej 6 milionë dollarësh, aq sa ata i kanë paguar yllit televiziv pas plaçkitjes së stolive në Paris.

AIG ka ngritur padi kundër Duvier, i cili nuk ishte prezent kur pesë persona kanë hyrë dhe e kanë sulmuar dhomën e hotelit në të cilin po qëndronte Kardashian.

Kim ishte në Francë për të ndjekur javën e modës në Paris, ndërsa atë natë truproja e ka lënë atë të vetme, për t’i shoqëruar motrat Kendall e Kylie në një klub nate.

Personat e përfshirë janë arrestuar ndërsa organizatori i grabitjes ka treguar se ata kanë përcjellë Kim-in në rrjetet sociale, për të parë se cilët stoli me vlera ajo kishte me veti.

Ai gjithashtu tha se dikush “shumë afër saj” thuhet se u tha atyre informacionin rreth vendndodhjes së Kardashianit gjatë udhëtimit.

Atë ditë Kim ka postuar një unazë me gur të madh diamanti, ndërsa asaj i janë vjedhur sotli me vlerë prej 10 milionë dollarë.

Pas grabitjes, truproja është shkarkuar menjëherë nga ajo dhe bashkëshorti i saj, Kanye

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here