Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Big Mama e cila gjithmonë është njohur për tipin e saj shumë karizmatik dhe moskokëçarës, kohët e fundit po i kushton shumë vëmendje trupit të saj.

Kilet e tepërta nuk ishin më një opsion për të ndaj dhe Big Mama ju ushtrua një operacioni kirurgjikal disa muaj më parë dhe tashmë mund të shohim rezultatet e para.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram, Big Mama duket krejt ndryshe, shumë më elegante dhe me një veshje pas trupit, si rrallë herë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here