Mila Kunis, dukej pothuajse gati për të sjell në jetë fëmijën e saj, kjo pasi fiziku i saj dukej tjetër.

Aktorja e njohur e filmit ‘’Bad Moms’’, dukej mahnitëse me barkun e saj prej një shtatzëne, duke i dhënë ndryshim drastik trupit të saj, njofton Klan Kosova.

33 vjeçarja, e cila është dhe gruaja e Ashton Kutcher, u pa derisa shkonë në Studio City këtë të martë.

Cunis mbante flokët e zgjidhura derisa kishte veshur një triko gri të shtatzënave dhe një palë atlete të kombinuara me një palë xhinse blu.

7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here