Trimi Jetullahu lanson klipin e “Ring Ring” Trim Jetullahu ka sjellë videon më të re muzikore të këngës që mban titullin “Ring Ring”.

Kënga është me ritme moderne dhe pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtarit.

Projekti muzikor është prodhuar nga Massive Music, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Trimi.

Ana vizuale i është besuar produksionit XL Films. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here