Dafina Zeqiri përveç që është aktive me projekte muzikore dhe koncertet, ajo ju qëndron afër adhuruesve edhe me imazhe të ndryshëm në të cilat tregon edhe preferencat e saj.

Edhe në një postimtë bërë së fundi, Dafina ka treguar tri dëshirat e saj që në orët e hershme të mëngjesit.

“Dua kafe, tatu dhe pushime” ka shkruar Dafina në një postim në InstaStroy.

Ndryshe, projekti i fundit ‘A e man n’man’ u mirëprit nga adhuruesit e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here