Kylie Minogue është 44 vjeç por ajo vazhdimisht ka treguar se mund të jetë ende një rivale e fortë për shumë pop yje të reja në botë.

Fotografitë e publikuara së fundmi, e që janë bërë gjatë xhirimit të këngës së re “Flower”, pop ikona australiane ka pozuar gjysëm nudo.

Fotografitë bardh e zi të Kyliet, treguan edhe një herë se ajo mbetet divë dhe seks ikonë.

Kylie rikthehet në skenën muzikore me këngën e re, pas një pushimi të gjatë në muzikë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here