Ata njihen si familje artistësh, pasi shumë prej tyre janë këngëtarë.

Bëhet fjalë për familjen Ramosaj dhe Hadërgjonaj, ku shumë prej tyre sot kanë bërë emër përmes muzikës.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, shihen në një moshë shumë të vogël, tre këngëtarët, Anxhelina Hadërgjonaj, Beatrix Ramosaj dhe Alban Ramosaj, transmeton “Magazina.al”

Fotografia ku duken kur ishin fëmijë tre këngëtarët, është shkrepur në vitin 1997 në Holandë, ndërsa aty shihet edhe gjyshja e tyre, ku përmes kësaj fotografie, Albani i ka uruar edhe ditëlindjen.

“Urime ditëlindja mbretereshe. Te dua shume. #NenaHave#BestGrannyEver // #1997 #Netherlands”, ka shkruar Albani.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here