Ajo u bë e famshme sidomos pasi doli pa mbathje në tapetin e kuq në MTV EMA.

Por Elettra Lamborghini ka qenë e njohur si trashëgimtarja e gjigandit të makinave Lamborghini.

E veçanta është se tani ajo do jetë pjesë e serialit Geordie Shore të MTV UK.

Bashkë me vajzat më seksi dhe më të çmendura në Britani ajo do dhurojë një spektakël të nxehtë.

21-vjeçarja tha se është shumë e lumtur që do jetë pjesë.8 9 11 22 33

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here