Surprizat nuk kanë fund në klasifikimin javor të “The Top List”. Por, ajo që bën më shumë përshtypje nuk janë ndryshimet në klasifikim,...
‘The Expendables 2’ me super-heronjtë e viteve ‘80ta dhe ‘90ta kanë vazhduar të qëndrojnë në krye të filmave më të shikuar në kinematë...
Prishtinë - E “lëshoi” Adelinën sepse nuk ishte virgjëreshë ...  Ylli i kombëtares shqiptare duket “patriot” edhe në raste të tjera. Ai ngjyrën...
Jennifer Lopez është rikthyer në stilin e saj të vjetër dhe aktualisht po kryeson gjysmën e klasifikimeve botërore. Me hitin e saj “On the floor”...
Kush ka “ëndërruar” ndonjëherë t’ia shohë gjinjtë këngëtares së njohur kosovare, Dafina Zeqirit, këtë ka qenë afër që ta përjetojë në realitet, të...
Dikush ka këmbëngulur. Një tjetër ka bërë diferencën me kolegët, ka spikatur mes të ngjashmëve, është shpallur kampion apo ka sjellë një punë...