Albumi i ri “The day is my enemy”, nga grupi i mirënjohur anglez i muzikës elektro Prodigy ka rrëmbyer vendin e parë në...
"Inception" kryeson në kinematë jashtë SHBA-së për të dytën fundjavë me radhë, duke mbledhur 46,6 milionë dollarë të ardhura nga 58 tregje....
Padyshim që këngëtarja shqiptare është Ambasadorja më e mirë e Kosovës. Bëhet fjalë për Rita Orën, e cila së fundi në top-listat evropiane krahas...
Videoklipi më i shikuar shqiptar i këtij viti në internet, është kënga “Origjinale”, një bashkëpunim tejet i suksesshëm në mes Aurela Gaçes, Dr.Flori...
Projektet që ka sjellë këtë verë këngëtarja Era Istrefi, ka bërë që dy këngët e saj “Njo si ti” dhe “Shumë pis”, kjo...
Jennifer Lopez është rikthyer në stilin e saj të vjetër dhe aktualisht po kryeson gjysmën e klasifikimeve botërore. Me hitin e saj “On the floor”...