Surprizat nuk kanë fund në klasifikimin javor të “The Top List”. Por, ajo që bën më shumë përshtypje nuk janë ndryshimet në klasifikim,...
Dua Lipa ka bërë të ditur lajmin se kënga e saj e fundit “Be The One” ka depërtuar mirë edhe në tregun gjerman.Ajo...
Këngëtari kanadez i muzikës R&B, The Weeknd, po qëndron në pozitën e parë të top listës së 200 albumeve më të mira në...
Projektet që ka sjellë këtë verë këngëtarja Era Istrefi, ka bërë që dy këngët e saj “Njo si ti” dhe “Shumë pis”, kjo...
Padyshim që këngëtarja shqiptare është Ambasadorja më e mirë e Kosovës. Bëhet fjalë për Rita Orën, e cila së fundi në top-listat evropiane krahas...
Kënga e “See You Again” e Wiz Khalifas dhe Charlie Puthit, e cila i dedikohet aktorit të ndjerë Paul Walker, ka shpërthyer në...