Tom Brady: Gisele, pret nje femije nga uneModelja, e paguar me mire ne bote pret femijen e saj te pare.


Gisele Bundchen, top modelja braziliane 28-vjecare, ka mbetur shtatzene dhe kete e ka konfirmuar vete ylli i futbollit amerikan, Tom Brady.

Ne nje interviste per televizionin ESPN, Brady ka njoftuar se pret te vije ne jete femija i dyte i tij, ndersa femijen e pare e ka patur me ish-partneren, aktoren dhe modelen Bridget Moynahan.

Bundchen, para Brady, ka patur nje lidhje 5-vjecare me Leonardo Di Caprio.

Pasuria e saj kap vleren e 150 milione dollareve dhe vetem vitin e kaluar ka fituar 35 milione dollare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here