Tolgahan Sayisman kërkon dorën e Almeda AbazitAlmeda Abazi dhe aktorit të mirënjohur turk, Tolgahan Sayisman, i cili njihet për rolin e Çenarit, tash e një kohë janë në lidhje, por deri para disa ditësh nuk kanë menduar të martohen.

Por, sot aktori ka vizituar familjen e modeles shqiptare dhe e ka kërkuar dorën e 24-vjeçares.

Sipas traditës shqiptare, por edhe asaj turke, babai i aktorit ka kërkuar nga familja Abazit që Almeda të martohet me djalin i tij. E natyrisht, bukuroshja shqiptare i shërbeu me kafe sipas traditës.

almeda

Më pas dy familjet u fotografuan së bashku ndërsa dasma pritet të bëhet së shpejti. /Telegrafi/

abazi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here