Kantautori Tiziano Ferro ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin televiziv spanjoll “Hay una cosa que te quiero decir” (C’e posta per te), program në kanalin Telecinco.

Ylli i muzikes italiane, shumë i dashur dhe i famshëm në Spanjë, i është dashur t’i përgjigjet pyetjeve pikante të drejtuesit që meqë ra fjala është gay, Jorge Javier. Ai e pyeti këngëtarin nëse është i dashuruar dhe Ferro iu pergjigj :”Po, më vjen keq Jorge”.

U krijua një atmosferë shumë e gëzuar dhe këngëtari i buzëqeshur si gjithmonë shtoi se :’I fejuari im është është drejtuesi i një programi televiziv shumë të njohur në Itali. E vërteta është se e pata të vështirë ta takoja sepse në Itali nuk ka shumë homoseksualë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here