Timberlake udhëton për ta takuar bukuroshen JessicaKëngëtrai Justin ka udhetuar për në Vancouver të Kanadasë, për ta takuar të dashuren e tij Jessica Biel, dhe për të dëshmuar se ata ende janë të dashuruar me nejri-tjetrinë.

Kohëve të fundit ka pasur shumë thashetheme se Biel dhe Timberlake janë ndarë, Justin Timberlake këngëtari i hitit “SexyBack” po dëshmon të kundërtën.

Jessica aktualisht gjendet në Kanada duke xhiruar një film të adaptuar nga seriali televiziv “The A-Team”.

Sipas disa burimeve Justin ka shkuar atje dhe ka dalë bashkë me të dashurën e tij duke fundosur kështu thashethemet për ndarjen e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here