Ishte mjaft lëvizje e pa pritur kur e kemi kuptuar se dy ish të dashuruarit, Cameron Diaz dhe Justin Timberlake ishin bashkuar për të punuar në filmin “Bad Teacher”, mirëpo tani duket se ata kanë xhiruar edhe skena seksuale.
Regjisori i filmit, Jake Kasdan, ishte fascinuar nga kjo skenë seksuale, pasi për të ishte e çuditshme t’i bësh bashkë dy ish-të dashuruar për të bërë dashuri të pa vërtetë.

“Ishte seks skena më e pa rehatshme në histori”, theksoi Kasdan për revistën People.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here